Szanowni Państwo!

Biuro Rachunkowo-Podatkowe L-PROFIT jest firmą działającą na rynku od 2007r. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo - podatkową dla podmiotów o różnym profilu działalności.

Właścicielem biura jest Lidia Rzeszótko, posiadająca uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Gwarancją bezpieczeństwa dla naszych Klientów jest ubezpieczenie OC biura obejmujące prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz innych form księgowych (książka przychodów i rozchodów oraz ewidencje ryczałtowe). Nasze usługi wykonujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej zawartej z podmiotem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem w zakresie kompleksowej obsługi firm. Dzięki udzielonemu pełnomocnictwu kontaktujemy się z urzędem skarbowym i ZUS-em, załatwiając wszystkie niezbędne formalności w imieniu naszych klientów. Nasze biuro rachunkowe jest kameralne, dzięki czemu klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie. Księgowość prowadzimy komputerowo za pomocą nowoczesnego oprogramowania CDN Comarch.

Lidia Rzeszótko